V životě jde o víc než o VOLVO a proto ho řídíte.
Volvo C70Zveme vás na oslavu Volvo XC90 - 10let

Už držíte v rukou sklenky se šampaňským? Že ne? Ale to byste měli. Důvod je jasný, slavíme jubilejní desáté narozeniny. A to je parádní důvod k oslavě. I když na rovinu, nějakou tu plastickou operaci za sebou holka už má. Ovšem to je právě dob- ře, neboť v automobilové branži se stárne daleko rychleji, než je tomu u lidí. Oslavencem je totiž Volvo XC90. Autor František Fiala Foto Volvo

více

Bude nová generace XC90 pro rok 2014 ?

Po deseti letech modelu XC90 na trhu a nyní i po jeho letošním posledním faceliftu se chystá na rok 2014 zcela nová generace této řady. Oficiální představení by mělo být až koncem roku 2014, proto je zatím informací a fotek jako šafránu.

více

Volvo XC90 - 2013 - Dietní facelift

Volvo pro letošní rok připravilo pro svůj největší CrossCountry model vozu velmi decentní facelift, jak je vidno již z fotografie. Na první pohled bude pro laika „XCéčko“ nerozeznatelné od jeho předchůdce…no ono je vlastně problém nějakou změnu vůbec najít.

více

17. 5. 2011 – Model XC90 čeká v nejbližších letech modernizace a také nová generace

Tento automobil je pro automobilku Volvo velmi důležitý, přestože v posledním roce jeho prodej klesal. Ale v letech 2006 a 2007 to byl nejprodávanějším modelem v nabídce. Volvo chce vozem i nadále konkurovat automobilkám, které cílí především na movitější klientelu – Audi, BMW, či Mercedes-Benz.


1. 12. 2010 – Volvo XC90 dostalo do vínku modernizované přeplňované dieselové motory

Oba naftové motory (D3 a D5) prošly výraznou modernizací. Zachována však byla automatická převodovka, která spojuje motor s poháněnou nápravou. U motoru D5 (AWD) zůstal zachován pohon všech kol (4x4).

více

4. 8. 2008 – XC90 Ocean Race – limitovaná edice u příležitosti závodů jachet kolem světa

Automobilka Volvo se stala partnerem závodu jachet kolem světa Ocean Race a u této příležitosti představila i speciální verzi SUV modelu XC90. Zájemci o automobil si budou moci vybrat z dvojice metalíz – modré Ocean Blue a stříbrné Elektric.

více


Design by 3sixty | 2024